• |
ide | kryesore

Shpërthimi me tritol i makinës në Vlorë, shoferi një person me precedentë të shumtë penalë (Foto)

Lajme, Të fundit

Policia jep detajet e para për atentatin me tritol në Vlore, ku nga shpërthimi në makinë mbeti i plagosur rëndë 25-vjeçari Ines Hajrulla. Sipas policisë, ai është person me precedentë të theksuar kriminale. Ai është djali i nje biznesmeni në Vlorë, pronari i nje lokali po në këtë qytet.


Ai ka mbetur i plagosur rëndë dhe gjendja e tij është kritike për shkak të plagëve të shumta që ka marrë në pjesën e kembëve. Mësohet se është përdorur rreth 300 gram tritol që është përdorur për këtë ngjarje. Automjeti që u përfshi nga flakët ishte me targa AA298SL.


2 Comments

 1. qyteti ku rama u be deputet u be qelbsiristan,tritolistan,kokainistan,kanabisistan dhe kanabilistan.po i hajn shoket qelbsirat enverostalinjane me tritol e plumba.po ta dinte ismail qemali se populli i tij do te zgjidhte nji mut si enveri e nji bastard si rama kurr nuk dote shpalte pavarsin.sot krymbat e qenefit stalin ruqi,xhafa,baba taku rama etj pakurrizor hedhin vallen,nen krymbave bar e lesh negjmije.

 2. ju kujtohet kenga erdh pranvera erdh behari ,syt e mi mi dogji malli.ne qelbsiristan kjo keng kendohet keshtu:
  erdh sajmiri erdh tritoli,
  edvin rama ky gogoli
  drogistan na e beriiii vendin
  as qelbsirat nuk zejn vendin,
  erdh edvini erdh kokaina,
  nuk e dij kujt ja shtina (FUTA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu