• |
ide | kryesore

Vajza nga Afrika fiton “Miss Universe 2017” (FOTO)

Paparazzi, Slider

Demi-Leigh Nel-Peters nga Afrika e Jugut, është zgjedhur “Miss Universe 2017”.Konkursi i bukurisë u mbajt mbrëmë në Las Vegas. Paneli i famshëm i gjyqtarëve vlerëoi 92 konkurrentët të cilat ishin nga e gjithë bota, në veshje, stilin e jetesës, talentin dhe gjëra të tjera.Fituesja e vitit të kaluar, Irir Mittenaere nga Filipinet ia dorëzoi kurorën Demi-Leigh.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu