• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama sherr me Xhafajn ndërsa zbresin shkallët

Syri i Lapsit

Një moment mjaft pikant tërhoqi vëmendjen e gazetarëve në përfundim të mbledhjes mes qeverisë së Tiranës dhe asaj të Prishtinës në Korçë. Teksa zbrisnin shkallët kamerat kanë fiksuar kryeministrin Edi Rama t’i kërkojë llogari ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Ky i fundit, me këmbë e me duar mundohet t’i shpjegojë shefit versionin e tij. Tema mbetet ende mister. Siç duket edhe nga video e publikuar nga faxweb më poshtë, Rama dhe Xhafaj kanë bllokuar shkallët për disa çaste. LAPSI.al


5 Comments

  1. ky i droguar i biri i kristaq stalinit e spiro kolek hrushqovit te turperon ku te mundet.ne psikatri te mbyllur e ka vendin qelbesira rama e jo ne kryeministri.

  2. O bushat, ti je zhelja me e madhe ne tirane plako. Shyqyr qe ske gje tjeter ne dore pervec gagarisjes ferrc kendej e ferrc andej si kurvicat. Yyyy pleh bolshevik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu