• |
ide | kryesore

PS dhe LSI bëjnë ‘paqe’, Kryemadhi del përkrah Qazim Sejdinit në Elbasan (Foto)

Lajme, Të fundit

Pavarësisht akuzave dhe ndasive mes dy ish-aleatëve në qeveri, PS dhe LSI kanqë vendosur ta festojnë bashkë festën e 28-29 Nëntorit në Elbasan. Ka qenë kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ajo që është shfaqur paraditen e sotme përkrah kryetarit socialist të bashkisë së Elbasanit, Qazim Sejdini, në kuadër të festimeve për festën e Pavarësisë. Ndërkohë ata i kanë shoqëruara edhe deputetë të tjerë të PS dhe LSI.


 


3 Comments

  1. kriminelet kthehen tek kriminelet.perse u be ter ai 21 janar .per te ardh ne pushtet dy kriminelet ne pushtet.rama e meta jan si hoji e bleta.nje miljon qelbesirat ngopenn ber enveri e lesh negjmije ,kazana sa te don ,kriminel me tonelata ,drog me miljona kilogram meta jua rras pallen rama jua pastron,dhe thoni ngjala lazi hengrem.

  2. Pse cuditeni vllezerit ndahen por prap shkojne ke njeri tjetri.
    Ky popull budalla kujton se vertete Jane hedh rrjetat
    Dhe ne nji janar
    Santa Klausi do na kete vene poshte pemes se sheshit te lali erit peshkun e madh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu