• |
ide | kryesore

FOTO/ Gazetarja e sportit provokon me të zeza

Sport

Ilda Bejleri është një nga gazetaret më seksi në gazetarinë sportive në vend. Moderatorja e “SuperSport” di si të tërheqë vëmendjen e fansave dhe tifozëve të futbollit dhe jo vetëm me fotot e shumta tejet provokuese që poston në profilin e saj në “Instagram”.

Bukuroshja së fundmi ka postuar një foto me një “body” të brendshëm ngjyrë të zezë që nxjerr në pah format e saj tepër seksi. Natyrisht fansat kur shikojnë një foto të tillë të gazetares i kursejnë dot komentet komplimentuese ndaj saj.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu