• |
ide | kryesore

Jay Z pranon publikisht tradhëtinë ndaj Beyonce

Paparazzi, Slider

Beyonce dhe Jay Z kanë nga një karrierë të suksesshme muzikore, por  nuk mund të themi të njëtën gjë edhe për jetën e tyre personale. Që nga viti i kaluar,  ‘Bonnie and Clyde’u vunë në qendër të lajmeve për një krisje të martesës  së tyre pas tradhëtisë së reperit. Megjithatë kjo mbeti në nivelin e thashethemeve  deri kur vetë jay Z e pranoi publikisht tradhëtinë ndaj bashkëshortes.  Gjatë bisedës me Dean Baquet, reperi  rrëfeu  se ndihej shumë keq për plagët dhe dhimbjen e madhe që i kishte shkaktuar bashkëshortes. Megjithatë ai nuk pranoi të zbulonte emrin e  femrës me të cilën e kishte tradhëtuar divën e muzikës pop.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.