• |
ide | kryesore

Shpërthim i fortë te kopshi botanik. Makina hidhet në erë me tritol

Lajme

Një makinë “Passat” me targat AA 946 EE, ka shpërthyer pranë Kopshtit Botanik.  Dhjetra forca policie ndodhen në vendin e ngjarjes pas shpërthuimit të fuqishëm ku dyshohet se janë përdoru 200 gr tritol.


Makina ka qënë e parkuar në rrugë dytësore pranë Unazës së Re që të çon drejt Elbasanit dhe brenda saj nuk ka pasur të aksidentuar.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.