• |
ide | kryesore

Metereologët japin një lajm të mirë, por kujdes…

Lajme, Të fundit

Sinoptikanët japin një lajm i mirë për të gjithë vendin, pas përmbytjeve. Sipas agjencisë së parashikimit të motit, Meteoalb në mesnatë pritet pakësim i reshjeve. Sipas të njëjtave burime edhe gjatë ditës së shtunë do të ketë pakësim të reshjeve.


Po kjo agjenci paralajmëron se reshjet e vrullshme të shiut dhe përmbytjet do të rikthehen në mesnatën e së shtunës, të cilat do të vijojnë dhe gjatë ditës së diel. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.