• |
ide | kryesore

Flaka Krelani:S’Duhet të isha kthyer nga Amerika

Paparazzi, Slider

E ftuar në emisionin “Thumb” Krelani ka treguar se pikërisht kjo është një nga gjërat për të cilën është penduar shumë pasi në Amerikë me siguri do të kishte arritur të shkëlqentte edhe pse do të ishte shumë e vështirë.

“Patjetër që po me shumë dashni  do kisha tentuar. Nuk e di çfarë kam priturderi tani. Ndodh që ndalem dhe mendoj përse nuk kam ikur. Është një rrugëtim shumë i vështirë. Duhet të kesh njerëz me të cilët mundesh të bashkëpunosh , të njohësh producenta. Është botë e vështirë, jo siç e shohim nga ekrani.  Jam penduar që jam kthyer prej Amerikës. “,- shprehet këngëtarja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu