• |
ide | kryesore

Patozi tallet me Bashën: Çoje PD-në tek Check Up-i i Ramës

Lajme, Të fundit
patozi-basha-720x405.jpg

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi ironizon kryetarin Basha për nisjen e procesit të analizës së humbjes së Partisë Demokratike në zgjedhjet e fundit. Përmes një shënimi të shkurtër në FB, Patozi i sugjeron Bashës ta cojë PD-në tek Check-Upi i Ramës.


“I dashur Lulzim,
Ka vetëm një mënyrë për të dalë me sukses kjo analiza, që ke shpallur se po bëhet në Partinë Demokratike, pas fitoreve të njëpasnjëshme në zgjedhje. Jepja më mirë ta bëjë Vilma Nushi, e cila ka marrë konçensionin e “check up-it”. E para, ta bën shpejt, e dyta, ta bën falas, e treta, ta nxjerr si ta duash vetë, por më kryesorja është se ta njeh edhe qeveria”, shkruan Patozi.2 Comments

  1. dje doli kurtizanja bregu,sot po del kaloresi i fytyres se vrerosur ,alias kurjanjaku ne sintoni me ramen ,pas pauzes qe beri ne bruksel , ne foto me kurtizanen mafjoze mogherini qe nuk flete me vellane si fatmir xhafa.

  2. per aq respekt qe kam patur deri dje per Patozin po i them se ne keto momente eshte me teper se idiote te dalesh dhe te godasesh te metat e opozites kur katrahurat e mazhorances ja bejne muuu. Patozit nuk ka pse i vjen keq se per 4 vite nuk e mbeshteti aspak |Bashen ne rolin e kryetarit dhe si i tille nuk mund te qendronte ne llogore te pare pas zgjedhjeve. Gabimet jane te dyanshme si nga Basha ashtu edhe nga patozi por ne 1 makine drejton shoferi dhe jo pasagjeri kete duhet ta kuptoje edhe Patozi dhe te ule dozen e gam gameve per momentin se dashje pa dashje po ben 1 loje qe eshte ne interes vetem te Rames.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.