• |
ide | kryesore

VIDEO/ Barazim me Beneventon, shikoni reagimin e tifozit të çmendur të Milan

Sport

Tiziano Crudeli njihet në Itali si gazetar sportiv, por për më tepër si tifoz i çmendur i Milanit. Ai i përjeton në një mënyrë ekstreme fitoret dhe humbjet e skuadrës së tij. Barazimi në fushën e Beneventos i ka lënë atij një shije mjaft të hidhur.

Goli i portierit Brinjoli në minutën e fundit të takimit ka bërë që Crudeli t’i kërkojë skuadrës që tani “të shkojë në shtëpi”. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu