• |
ide | kryesore

FOTO/ Milan mundet nga Rijeka, plas gallata në internet

Sport

Një tjetër “figuraccia” (figurë e keqe) për Milanin e Gatuzos. Kuqezinjtë e Milanos nuk po dalin dot nga gropa e rezultateve negative dhe pas barazimit 2-2 me Beneventon janë mundur 2-0 nga Rijeka në Kroaci në sfidën e fundit të Europa Ligës.

Milani mbetet në krye të grupit i kualifikuar, por edhe Rijeka, një kundërshtar modest nuk luante për kualifikim, por për prestigj. Dhe ia arriti. Ndërkohë rrjetet sociale nuk falin. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu