• |
ide | kryesore

Dibër/ Shpërthim me eksploziv në një banesë

Lajme, Të fundit

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në oborrin e banesës në pronësi te Z.S., në fshatin Pjeçë. Lënda plasëse ishte vendosur brenda rrethimit të banesës dhe nga shpërthimi nuk ka të lënduar, por është dëmtuar makina tip “BMË X5”, në pronësi të një shtetasi tjetër.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu