• |
ide | kryesore

Ministri i Ramës uron 8 dhjetorin me ‘Gëzuar Arben! Gëzuar Azem!’

Lajme, Të fundit
Pandeli-Majko-650x358.jpg

Ndër politikanët që kanë urur 8 dhjetorin, ditën e rinisë ka qenë edhe ministri i Diasporës Pandeli Majko.

“Gëzuar 8 Dhjetorin, ditën e ndryshimit! Gëzuar Arben! Gëzuar Azem!” – shkruan Majko në facebook.


Majko e ka fjalën për Arben Brocin dhe Azem Hajdarin. Po duket se Majko ka harruar një detaj t vogël. Kur u vra Arben Broci në shkodër ministër i Brendshëm ishte Gramoz Ruçi, kreu aktual i Kuvendit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu