• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gafa e portierit të Sampdorias shkakton një super-gol

Sport

Cagliari – Sampdoria hapi këtë javë të Serie A. ajo përfundoi në barazim 2-2, por më shumë se rezultati një gafë e portierit Viviano të Sampdorias ka shkaktuar një gol të rrallë të sulmuesit Faria.


Portieri tentoi të largojë një top me forcë, por ai u përplas në kurrizin e lojtarit kundërshtar dhe përfundoi në rrjetë. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu