• |
ide | kryesore

FOTO/ Wanda Nara mbush 31 vjeç, zbulohet urimi i Icardit

Sport

Është ditëlindja e gruas së tij. Kapiteni i Interit Mauro Icardi i ka dedikuar një mesazh në Instagram Wanda Narës. ”


31-vjetor të lumtur dashuria ime. Një vit më shumë në krahun tënd. Të uroj që të vazhdosh të kesh sërish sukses në atë që bën dhe të realizosh të gjitha ëndrrat dhe projektet e tua sepse e meriton. Si nënë, si bashkëshorte, si mike. Gëzuar ditëlindjen!” – shkruan Icardi. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu