• |
ide | kryesore

Pas mbarimit të “Kënga Magjike”,Ardit Gjebrea tregon këngën e preferuar të tij

Paparazzi, Slider

Si asnjëherë më parë, Ardit Gjebrea teksa kishte ftuar finalistët te emisioni i tij “E diela shqiptare”, nuk ka duruar dhe ka treguar këngën e tij të preferuar të këtij edicioni.
“Kënga ime e preferuar është kënga jote. Sa herë e dëgjoj më mbushen sytë me lot”, i tha Arditi këngëtares Egzona Ademi. Gjebrea u shpreh se në prapaskenë ishte shumë i emocionuar kur Egzona ishte duke kënduar, por nuk e shfaqi veten pasi të gjithë do mendonin se ai po favorizonte Egzonën.”Fakti që kënga ime është e preferuara juaj për mua do të thotë gjithçka”, u shpreh Egzona shumë e lumtur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu