• |
ide | kryesore

Reagon Elhaida Dani për vlerësimin në “Kënga Magjike”

Paparazzi, Slider

Elhaida Dani u hipotekua si një nga pretendentet për të fituar çmimin e parë në ‘’Kënga Magjike”.Vetëm në minutat e fundit gjithçka u përmbys, teksa një nga kolegët vendosi që t’i jepte asaj 0 pikë, duke shpallur fituese Anxhela Peristerin.Vetë Elhaida ka reaguar sot pas dy ditëve teksa ka falenderuar të gjithë ndjekësit e saj për mbështetjen që i kanë dhënë në këto ditë.“Të ngjitesha ne ate skene per mua ka qene nje pergjegjesi e madhe ! Ne fillim stafi dhe te afermit e mi ishin te gjithe kunder ksaj pjesmarrjeje ne KM. Me thonin qe po rrezikoja shume… Por une e dija qe kete kenge qe nje nate me kishte frymezuar te kompozoja doja ta kendoja ne nje skene te madhe Shqiptare ! Dhe nuk mund te jem me e lumtur se sa sot !

Kam marr nga ky festival me shume se sa cmime. Kam marr dashurine tuaj dhe sot ndihem akoma me afer jush qe me mbeshtesni prej vitesh ! Faleminderit @arditgjebrea per kete produksion te nje niveli shume te larte !Faleminderit @aldonlipe qe personalizove performancen time deri ne detaje te akullta ! Faleminderit @darkodimitrov per orkestrimin dhe prodhimin e kesaj kenge! You are the best !! Por mbi të gjitha faleminderit familjes sime qe me mbeshtet ne cdo hap #nomatterëhat dhe stafit tim ne te cilin besoj prej vitesh ! FALEMINDERITTTTTT”, shkruan Elhaida.

3 Comments

  1. U hipotekuaa?!!
    E kuptoni se çfare brroçkullash kepusni apo jo?
    Hipoteka eshte barre juridike mbi pasurine e paluajtshme.
    Ç’hyn ky term ne nje konkurs muzike?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu