• |
ide | kryesore

Aksident mes dy makinash në kryeqytet, plagosen 4 persona

Lajme, Të fundit
aksident-1.jpg

Një aksident rrugor është regjistruar në Tiranë rreth orës 06:15 të kësaj të mërkure. Dy automjete janë pëplasur në kryqëzimin e rrugës “Hoxha Tasim” me rrugën ” Bardhyl”.


Si pasojë e aksidentit katër persona kanë mbetur të  plagosur, të cilët janë transportuar në spital për ndihmë mjekësore jashtë rrezikut për jetën.


Automjetet e përfshira në aksident janë mjeti AA 561 LM dhe mjeti AA 654 DZ. Të lënduar kanë mbetur F.Ç 23 vjeçe, S.H 22 vjeçe,  Gj.Sh 22 vjeçe dhe S.B 23 vjeç.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.