• |
ide | kryesore

Angela Martini martohet me miliarderin amerikan (Foto)

F1, Paparazzi

Modelja shqiptare Angela Martini dhe i dashurin i saj miliarderi Dragos ka disa kohë që jetojnë bashkë.Ata kanë marrë vendimin për tu martuar në Las Vegas, ku modelja shqiptare është shfaqur me fustan të zi shumë të shkurtër e shumë seksi.Në fotot që kanë postuar nga martesa e tyre, Angela e ka quajtur partnerin e saj mashkullin e ëndrrave ndërkohë që ky i fundit e ka quajtur ‘vajzën më seksi e të mrekullueshme në botë’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *