• |
ide | kryesore

Aventurat e Kesha dhe Macklemore, së shpejti në tur sëbashku (Video)

F1, Paparazzi

Kesha dhe Macklemore kanë njoftuar se do të bëjnë turne bashkë vitin e ardhshëm. Të dy artistët së fundi bashkëpunuan në këngën “Gold Old Days”. Kjo këngë u përfshi në albumin e fundit të reperit, të titulluar “Gemini”. Ndërsa, tani ata do të udhëtojnë bashkë në turneun në Amerikën Veriore që do të mbahet përgjatë qershorit, dhe në disa ditë të gushtit. Këngëtarët lajmëruan për këtë bashkëpunim në një mënyrë tepër origjinale, përmes një videoje komike.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *