• |
ide | kryesore

VIDEO+FOTO/ Tifozët e quajnë “copë m*ti”, Donnarumma qan në fushë

Sport

Gigi Donnarumma është kthyer në çështje te Milani. Pasi agjenti i tij Mino Raiola tha se do të prishë kontratën me Milanin pasi ajo është nënshkruar nën presion tifozët kanë shpërthyer kundër portierit.

Në ndeshjen e Kupës së Italisë kundër Veronës, të fituar nga Milan 3-0 tifozët kanë shpalosur një banderolë ku shkruhej: “Dhunim psikologjik me 6 milionë euro në vit dhe blerja e vëllait tënd parazit? Tani zhduku copë m*ti se durimi mbaroi!”. Portieri i Milanit është përlotur. Ai që ka tentuar ta ngushëllojë ka qenë mbrojtësi Bonucci. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu