• |
ide | kryesore

“Më detyroi të bëj skena lesbike seksi”, producenti i Hollywood i përgjigjet akuzave të aktores: Ishe biseksuale…

Paparazzi

Harvey Weinstein ka thyer heshtjen duke mohuar akuzat se ka ngacumar seksualisht aktoren Salma Hayek dhe se e ka detyruar të bëjë skena lesbike seksi në filmin “Frida” ku kjo e fundit ka interpretuar.


“Weinstein nuk kujton që ti ketë bërë presion Salmas për të bërë një skenë seksuale me një tjetër femër dhe ai nuk ka qenë aty gjatë xhirimeve të filmit”-tha përfaqësuesi i tij në një deklaratë të enjten në Deadline. “Megjithatë kjo ishte pjesë e filmit, pasi Frida Kahlo ishte bioseksuale dhe skena më e rëndësishme seksuale në film u realizua nga zonja Hayek me Geoffrey Rush.” sqaron ai.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.