• |
ide | kryesore

Festë në familjen Hoxha, Sara tregon foto nga ditëlindja e djalit (FOTO)

Arkiva

Ditën e djeshme London Nor ka festuar ditëlindjen e tij të parë. Djali i vogël i Sara Hoxhas dhe moderatorit Ledion Liço ka mbushur një vjeç teksa Sara dhe Lori kanë publikuar disa detaje nga festimet e tij në instagram.Sara ka vendosur që për ditëlindjen e djalit tortën ta përgatisë vetë. Ajo ka postuar një foto mbrëmë pa arritur ora 00:00 dhe shkruan: “Torta e ditëlindjes në orët e vona të natës”. Ndërsa një pamje mahnitëse nga ambienti i dekoruar për festën për të voglin London Noor, e ka zbuluar tezja e tij, Lori e cila është edhe e para që e ka uruar publikisht: “Gëzuar ditëlindjen zemrës dhe shpirtit tim. Të dua Londonush! Ti më bën më të lumturën”, shkruan Lori.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *