• |
ide | kryesore

(VIDEO) Nervozitet në kuvend, Noka zgjat duar të godasë Ramën “Drogaxhi! Rrugaç! Pylli satëme”

Lajme, Të fundit

Etiketimi si “llazore” që Edi Rama drejtoi Sali Berishës provokoi menjëherë Flamur Nokën që I është përgjigjur kryeministrit me fjalët “drogaxhi” dhe “rrugaç”. Noka është afruar drejt Ramës dhe ndërsa zgjaste duart duke i kërkuar të dalë jashtë, ka marrë ndëshkimin e Gramoz Ruçit, që e ka përjashtuar nga seanca. Kryeministri ndërkohë i drejtohej opozitës “Nga ç’pyll e keni nxjerrë këtë?”, ndërsa në Noka iu përgjigj “Nga pylli satëme”. Shikoni videon më poshtë:


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu