• |
ide | kryesore

Justin Timberlake realizon klipin,Jessica Biel protagoniste në të (FOTO)

Paparazzi, Slider

Justin Timberlake nuk e ka patur të nevojshme të shikonte shumë larg, gjatë kohës kur po xhironte videon e tij të re.Kjo sepse jessica Biel do të jetë pjesë e klipit të tij të fundit pasi u pa të ishte e pranishme në xhirimet që po bëhen në Los Angeles. E veshur me një fustan me dantella dhe me çizme në ngjyrë bezhë, Biel dukej mjaft seksi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu