• |
ide | kryesore

Berisha zbulon emrin e policit që dekonspiroi operacionin për të kapur Klement Balilin

Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në profilin e tij në Facebook nxjerr emrin e një shefi policie në Delvinë, i cili sipas denoncimit të një qytetari dixhital, është personi që ka dekonspiruar e prishur aksionin policor për të kapur të ashtuquajturin “Eskobari i Ballkanit”, Klement Balilin. Sipas Berishës ai quhet Vangjel Xhavara dhe aktualisht është oficer policie në Fushë-Krujë.


Narkodrejtori qe informoi Balilin! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
‘Mirmbrema Doktor pasi lexova ne media informacionin e Shish per oficeret e implikuar per trafik droge dhe denkospirim te operacioneve policore shefi i komisariatit delvine esht Vangjel Xhavara i shkarkuar nga qeveria ton e PD dhe i rikthyer nga Edi shullazi sot ky polic trafikant esht oficer ne fushkruj .un te kam drg sms dhe me shpejt per kete person i cili prishi aksionin kundra Balilit disa her
.” – shkruan Berisha.


 1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *