• |
ide | kryesore

Shiu përmbyt fushën, ndërpritet ndeshja Flamurtari-Laçi

F1, Sport

Ndeshja mes Flamurtarit dhe Laçit është ndërprerë në mes. Për shkak të një shiu të furishëm që nisi sfida mbylli vetëm 45 minutat e para. Pasi skuadrat u futën në dhomat e zhveshjes, pjesa e dytë nuk filloi pasi fusha ishte tepër e rënduar, dhe ishte e pamundur të zhvillohej normalisht një ndeshje futbolli.


Mësohet se pjesa e dytë e sfidës do të zhvillohet të dielën në orën 14.00. Takimi u ndërpre me rezultatin 1-0 për Laçin i cili kaloi në avantazh me Rexhinaldon.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.