• |
ide | kryesore

Candice Swanepoel, mama për herë të dytë

Paparazzi, Slider

Candice Swanepoel është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.Modelja 29-vjeçare e “Victoria’s Secret”ndau lajmin duke postuar një fotografi të saj, ku shihet duke mbajtur barkun me duar.“Krishtlindjet erdhën herët”, shkroi ajo.Candice dhe i dashuri i saj Hermann Nicoli janë prindër të një djali 14-muajsh me emrin Anaca.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.