• |
ide | kryesore

Robbie Williams: Sëmundja e rëndë që po më pengon karrierën

Paparazzi, Slider

Këngëtari i “Angels” ka anuluar disa koncerte të turneut të tij në Rusi të planifikuara në muajin shtator, si pasojë e një sëmundjeje misterioze.Ai tregoi situatën se si u bë keq në prapaskenën e koncertit të tij në Zurich.“Krahu im i majtë u mpi dhe më dilte lëng nga goja. Kisha një dhimbje koke dhe kisha vështirësi në frymëmarrje. Nuk merrja frymë lirshëm”.Edhe pse ai e dha atë koncert në Zurich, kur u kthye në Londër, ai iu nënshtrua disa analizave, ku doktorët zbuluan si njolla gjaku në tru.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.