• |
ide | kryesore

Largohet nga Top-Channel Sokol Balla? Bisedime për të shkuar në një televizion rival

Lajme, Të fundit
sokol-balla.jpg

Listës së gjatë të largimeve nga televizioni Top-Channel do t’i shtohet edhe Sokol Balla. Gazetari i njohur Sokol Balla është parë në ambientet e Vizion Plus. Ndërkohë mësohet se vetë Balla ëstë shprehur ka takuar drejtuesit e televizionit Vizion Plus dhe ka patur bisedime mes dy palëve janë ende në vazhdim.

Konkretisht nuk dihet se cili do të jetë roli i gazetarit të njohur në ekranin e Vizion plus. Nga ana tjetër vetë gazetari nuk ka dashur të komentojë asgjë mbi këtë gjë, duke zgjedhur heshtjen.  Kujtojme se para pak kohësh Sokol Balla u hoq nga funksionet e tij drejtuese në Top Channel.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu