• |
ide | kryesore

Sokol Balla largohet nga Topi, kalon në këtë televizion

Paparazzi, Slider

Pas shkarkimit si drejtor i Informacionit në Top Channel duket se Sokol Balla nuk do ta vazhdojë më emisionin e tij “Top Story”.Sipas burimeve për Gazetën Shqiptare, gazetari Sokol Balla është parë në ambientet e Vizion Plus dhe sipas burimeve thuhet se drejtuesi i Top Story është takuar me drejtuesit e televizionit Vizion Plus dhe gjithashtu burimet konfirmojnë se palët po i vazhdojnë diskutimet.Saktësisht nuk dihet ende se cili do të jetë roli i gazetarit të njohur në ekranin e Vizion Plus.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu