• |
ide | kryesore

Leo Dicaprio në krahët e modeles 20 vjecare

Paparazzi, Slider

Fituesi i çmimit Oscar, aktori 43 vjeçar dhe modelja 20 vjeçare, sipas disa burimeve, janë duke kaluar shumë kohë së bashku. Po ashtu sipas raportimeve të revistës Us Weekly, aktori i njohur është parë duke u larguar nga shtëpia e Morrone në Los Angeles më 16 dhjetor. Në të njejtën ditë, të dy janë parë duke bërë shopping në qendra tregtare në LA.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.