• |
ide | kryesore

Aksident te zona e Brrylit, makina del nga rruga dhe përplas dy të moshuarat

Lajme, Të fundit
aksident-1.jpg

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të premte në zonën e Brrylit në kryeqytet, duke përplasur dy të moshuara.


Të dyja gratë po ecnin në anë të rrugës kur janë përplasur nga makina tip “Pegueot” me targa AA 280 OV.


Të moshuarat janë dërguar me urgjencë në spital.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.