• |
ide | kryesore

Arbana Osmani dhe  Alban Dudushi, së bashku në një program

Paparazzi, Slider

Arbana Osmani dhe  Alban Dudushi, do te shfaqen sërish krah njëri-tjetrit në ekran këtë periudhë festash.“Sërish bashkë në një emision televiziv mbas shumë vitesh”, – shkruan moderatorja në llogarinë e saj zyrtare në Instagram. “Revista Who” ka zbuluar se bëhet fjalë për një edicion festiv të emisionit “100 milionë” që transmetohet çdo të dielë në “Top Channel”. Ky format është konceptuar të realizohet me personazhe të famshëm këtë prag festash, të cilët do të konkurrojnë në programin e Eno Popit për të fituara para.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu