• |
ide | kryesore

“Ardiani më shau” polici tregon pse e vrau kolegun (FOTO)

Lajme, Të fundit

Naim Muliu, punonjës policie, Ndihmës Specialist në Seksionin e Teknologjisë dhe Përgjimit në Drejtorinë Vendore të Policisë Dibër rrëfeu pse e vrau kolegun e tij, ndërsa udhëtonin bashkë në makinë. 55 vjeçari është dorëzuar vetë në polici.
“Ardiani më ka sharë rrugës duke debatuar. Mua s’më ka sharë askush deri më sot, aty e kam qëlluar”, ka thënë autori, i cili në momentin e krimit drejtonte makinën.
Në Komisariat Naim Muliu është shprehur i penduar për vrasjen e kolegut. “Nuk doja, gjithçka ndodhi në sherr”, ka thënë 55-vjeçari.
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.