• |
ide | kryesore

E shau Fevziun në Opinion, deputetja e PS-së nuk ka ndërmend të kërkojë falje

Lajme, Të fundit

Ndryshe nga sa pritej, deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj nuk u duk e penduar kur komentoi për për ofendimet ndaj gazetarit Blendi Fevziu në bisedën me të shoqin, por u shfaq më shumë e shqetësuar për kamerat që fokusuan celularin e saj.
Pas fyerjeve për Fevziun, një gazetar tjetër e ka ftuar në studion e tij dhe është treguar kurioz për atë që ndodhi. Roland Qafoku në emisionin “Debati në Channel One” e pyeti Felajn për mesazhet dhe etiketimin ndaj Fevziut. “Nuk ma merrte mendja kurrë që në vitin 2017 të të përgjonin nga vrima e çelësit”- tha Felaj.
Nga ajo që duket në celular, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti i saj, shajnë gazetarin Blendi Fevziun dhe i thonë “plehrë” për ndërhyrjet gjatë fjalës së deputetes.
5 Comments

  1. Edhe mua nuk ma merrte mendja kurre qe nje deputet e aq me teper kryetarja e komisionit te sigurise te kishte nevoje per direktiva se si duhej te fliste ne emision. Kjo te ben te kuptosh se sa te zote jane “eterit e kombit” dhe sa shume e vrasin mendjen… Por e gjithe kjo histori e ka nje te mire brenda, morem vesh se deputetja di shkrim e kendim

  2. Eshte nje fjale e vjeter:Shiko fytyren,ke pare shpirtin.Pra nje fytyre si e Feles,(e nisur per mashkull,dhe e perfunduar ,sic e shikoni-pra as ,,,,e as,,,,)e tregon qarte,si nje skaner,se cdrq soji eshte.

  3. Eshte nje fjale e vjeter:Shiko fytyren,ke pare shpirtin.Pra nje fytyre si e Feles,(e nisur per mashkull,dhe e perfunduar ,sic e shikoni-pra as ,,,,e as,,,,)e tregon qarte,si nje skaner,se cdrq soji eshte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.