• |
ide | kryesore

Çifti i bashkëshortëve humbin jetën nga rrjedhja e gazit

Lajme, Të fundit

Një çift të moshuarish në Vlorë kanë hunmbur jetën gjatë natës për shkak të rrjedhjes së bombulës së gazit. Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen Pavarësia dhe të moshuarit u gjetën sot në mëngjes pa jetë nga njerëzit e tyre të afërm. Viktimat janë një çift bashkëshortësh 65 dhe 49 vjeç.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.