• |
ide | kryesore

Flet Basha: Pse hesht shkaktari i vdekjes së Florencit në Francë

Lajme, Të fundit

Edhe kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas ndarjes nga jeta të 23-vjeçarit Florenc Beqiraj në Francë. Për këtë vdekje, Basha bën përgjegjës kryeministrin Rama që sipas tij ka detyruar mijëra të rinj të emigrojnë jashtë vendit.


“Shkaktari dhe përgjegjësi kryesor i kesaj gjendje heshti edhe sot per vdekjen e Florencit 23 vjecar, sic hesht cdo dite per largimin masiv te shqiptareve” – shkruan ndër të tjera Basha në reagimin e tij. ©LAPSI.al


4 Comments

 1. Lesh o Bash lesh
  Te ndejtem tre muj ne cader vajte bere marveshje ne
  Minuten e fundit.
  I humbur se i humbur me mire te kishe humb me nder MOS
  Te kishe hy ne zgjedhje.
  Dhe Tani i kishe njerezit gati kur te doje.
  Tani eshte vone.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu