• |
ide | kryesore

Plumba ndaj fisit Çapja, mësohet shënjestra e atentatit sot në Elbasan

Lajme, Të fundit

Elbasani u trondit këtë mëngjes nga breshëria e armëve. Ndërkohë nga ngjarja në lagjen “Emin Matraxhiu” mësohen detajetë reja, ku u qëllua me armë zjarri nga një automjet.


Mësohet se shënjestra e atentatit ka qene Ardian Çapja i cili ndodhej pranë banesës së tij. Ardian Çapja u dyshua për sulmin ndaj policisë në vitin 2016 dhe ka qenë edhe më herët objekt atentati.


3 Comments

  1. i ka fut shizofreni rama gjysmen e popullit ne gjakmarrje.komunistet stalin ,vuqiq ,putin, rama ,ruqi dhe xhafa kan nji qellim perqaj ,vraj e sundo.enveri bar rama kanabis jua kan ber derrat e ridhjerjes kok,byth,goj e trup pis.

  2. botoje o bythlepires rilindje.qfare thash .rama futi ne gjakmarrje ter kombin.nuk esht e vertet.nuk ka dit qr nuk ka te vrar,tritol.maska,vrasje,perdhunime,kokain,kanabis.tek berisha ishte rrug,rrug,rrug,shkolla e internet.

  3. Kjo nuk eshte asnje gje. Shikoni kur te masakrohen me 12.7 dhe antitank , atehere po qe gjerat behen disi serioze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu