• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si këndon Donald Lu për të uruar shqiptarët

Syri i Lapsit

Ashtu siç vitin e kaluar, ambasada e SHBA-ve në Tiranë zgjodhi të këndojë një këngë për të uruar shqiptarët për festat e fundvitit.


Me në krye ambasadorin Donald Lu, 40 punonjës të kësaj ambasade kanë zgjedhur këngët e njohur “Jingle Bells”, të cilën e kanë kënduar me muzikantët e njohur shqiptarë Lindi Islami dhe Venera Lumani.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu