• |
ide | kryesore

Beyonce shpallet më e pasura në botë

Paparazzi, Slider

Revista prestigjoze “Forbes” shpalli këtë fundvit edhe listën e artistëve më të pasur në glob, listë e cila kryesohej nga Beyonce me të ardhura 105 milion dollarë dhe më pas pasohej nga Adele me 69 milion $.

Të gjitha këto të ardhura janë pasqyruar pas llogaritjes së taksave dhe shpenzimeve të tjera ekstra.


Sërish “Forbes”, me një përllogaritje të thjeshtë nga qershori i 2016-ës deri në qershorin e 2017-ës, harku kohor që mat pasurinë  e të famshmëve, ka treguar edhe sa para ka fituar kryesuesja e listës në një minutë.

Në një hark kohor prej një minute, Beyonce ka fituar plot 202 dollarë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu