• |
ide | kryesore

Kanye i dhuron aksione Kim Kardashian

Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka treguar se bashkeshorti  i saj i ka dhuruar asaj një kukull Mickey, çorape Adidas, kartë Netflixi, kartë Amazoni si dhe kufje Apple.  Megjithatë një dhuratë u dallua nga të tjerat. Kanye i bleu gruas së tij aksione me vlerë prej 100 mijë dollarësh prej secilës kompani që i ka blerë dhuratat e vogla, Disney, Adidas, Netflix, Amazon e Apple.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *