• |
ide | kryesore

VIDEO/ Fatorino flak nga autobuzi urban 3 fëmijët romë

Lajme, Të fundit

Në linjën e urbanëve të Durrësit është filmuar një skenë e dhimbshme ndaj disa tw miturve. Tre fëmijë romë që udhëtonin me një prej linjave ndërqytetëse të Durrësit janë shtyrë me forcë nga faturinoja dhe janë përplasur përtokë. Këto pamje janë një tmerr!
Ndërkohë, qytetari që ka dërguar videon thotë për JOQ.al: Videoja është bërë në Durrës. I zbriti ashtu vetëm se ndjeu pështirosje a ku ta di unë, se ata nuk po bënin gjë thjesht po rrinin. Ndali autobusin hapi derën dhe i shtyu.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu