• |
ide | kryesore

VIDEO/ Milan fiton derbin ndaj Interit në Kupën e Italisë

Sport

Milan ka arritur një fitore minimale 1-0 ndaj Interit në derbi e Coppa Italia. Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi Patrick Cutrone në minutën e 104, pasi pjesa e rregullt përfundoi 0:0.


Milan në gjysmëfinale do të luajë ndaj Lazios që eliminoi Fiorentina.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu