• |
ide | kryesore

John Legend merr dhuratë erotike nga vjehrri i tij

Paparazzi, Slider

Askujt nuk ia merrte mendja se vjehrri do i dhuronte dhëndrit një veshje të posacme për organin gjenital.


Modelja me famë botërore, Chrissy Teigen na tregon momentin që shkaktoi mjaft të qeshura kur babai i saj i kishte dhuruar partnerit John Legen një kapuc për Krishtlindje.“Babai solli këtë gjë për mua dhe John,” – shkruajti modelja 32-vjeçare në një postim në Twitter.

Veshja kushton vetëm 9 dollarë dhe meshkujt mund ta përdorin në ditët e ftohta për organin gjenital.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *