• |
ide | kryesore

Shullazi kalon në kundërsulm, tregon milionat që i premtuan biznesmenët

Lajme, Të fundit

Emiljano Shullazi ka dhënë deklarime në gjykatë pas seancave të ballafaqimit të zhvilluara më herët. “Ylvi Beqja gënjen, më kërkoi ndihmë të ndërmjetësoja në gjykatë sepse po humbiste ish Vollgën. Më tha se do të më jepte 1 milion e 400 mijë euro për ndërmjetësimin. Nuk e kam kërcënuar kurrë Ylvi Beqajn. Po mos t’i bëje punë ai e quante kërcënim. Edhe Jani Zaka më kërkoi si ndërmjetësues Fatmir Sinanin, kishte humbur lekë në lloto”, mësohet të ketë thënë Shullazi.
Biznesmenët që përmend Emiliano Shullazi e kanë akuzuar atë se i kërcënuar me jetë dhe i ka vendosur gjoba duke i marrë para.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *