• |
ide | kryesore

VIDEO/ Grabitës të armatosur marrin paratë e karburantit në Sarandë

Lajme, Të fundit

Publikohen pamjet e gabitjes nga dy persona të armatosur, njërit me pistoletë dhe tjetri me thikë që marrin paratë e një karburanti në Sarandë. Në video shihen dy grabitësit që futen në karburant dhe nën kërcënimin e armëve marrin paratë. Fatmirësisht punonjësi i karburantit nuk bëri rezistencë dhe pasi morën 16 mijë lekë, grabitësit u larguan. Vide më poshtë:


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *