• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni Saimir Tahirin duke kënduar: “We wish you…”

Syri i Lapsit

Ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri mblodhi miq të ngushtë dhe të afërm të tij në një festë në një nga restorantet e kryeqytetit.

Festa është mbajtur mbrëmjen e së enjtes. Në një moment ai ka marrë mikrofonin dhe ka kënduar me të birin. Më poshtë pamjet e siguruara nga lapsi.al.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu