• |
ide | kryesore

Forbes publikon listën e aktorëve të pasur me në krye…

Slider

Këtë fundvit janë publikuar edhe listat e atyre që kanë të ardhura më të mëdha në botën e këngës kinemasë e jo vetëm. “Forbes” ka bërë klasifikimin e aktorëve që kanë fituar më shumë dhe në majë ndodhet ylli i  filmit “Fast and Furious”  me 1.6 miliardë dollarë. I dyti vjen shoku i tij me filmin Dwayne Johson (1.5 miliardë dollarë, ndërsa medaljen e bronxit për 2017 e merr Wonder Woman Gal Gadot , me 1.4 miliardë. Lista vazhdon me Emma Ëatson 1.3 miliardë dollarë, me të ardhurat që i vijnë nga suksesi i “La Bella e la Bestia”, ndërsa në vend të pestë është pirati juaj i preferuar Johnny Deep me 91.1 miliard.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu